معرفی ویدیویی آلبوم انگلیسی در خودرو

آموزش زبان انگلیسی در خودرو رایگان

آنلاین بمانید و به سی دی های آموزش انگلیسی در خودرو در زیر رایگان گوش کنید!

الفبای انگلیسی: A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N-O-P-Q-R-S-T-U-V-W-X-Y-Z

انگلیسی در خودرو یعنی یادگیری انگلیسی بدون نیاز به چشمها، بدون نیاز به تمرکز! 

شما می توانید آلبوم انگلیسی در خودرو را از بخش محصولات فراهم کنید. آنچه که در بالا می شنوید فایل الفبای انگلیسی است که برای نمونه در اینجا گذاشته شده است.  

 اعتبار زبانزد آسان به دست نیامده! آسان از دستش نمی دهیم!

چرا آلبوم انگلیسی در خودرو؟ چون:

  1. وقت مفید نمی خواد!
  2. چشم نمی خواد! نابینا هم می تونه یاد بگیره!
  3. تمرکز نمی خواد! گوش کردن نمی خواد! فقط باید شنید!

(بعدش اونقدر گوش کردنو تکرار کن تا یادگیری اتفاق بیفته!!!)

  1. اِسترِس یادگیری نداری!

(چون در این روش یادگیری توقع نیست! یادگیری اتفاقه! بنابراین برا کودکان هم عالیه!)

  1. همه جا باهاته! چه رو سی دی! چه رو  ساوند کلود
  2. سطحتو خودت انتخاب می کنی!

(هیچ کی بهتر از خودت نمی دونه سطحت چقدره!)

(اگه هیچی بلد نیستی از پایه شروع کن! اگه بلدی برو سطح بالاتر! ولی من جای تو باشم از پایه شروع می کنم)

  1. هم واژه درس می ده! هم گرامر!

(هر کدومشو دوست داری یاد بگیر)

حالا اگه بیشتر می خوای بدونی پایین رو بخون!

اگه می خوای سی دی ها شو بخری برو اینجا.

اگه می خوای رو اینترنت گوش کنی برو اینجا.

 دوستداران گرامی آلبوم آموزش انگلیسی در خودرو از تاجیکستان و افغانستان: چنانچه شما در فارسی روزانه اتان واژه دیگری بکار می برید، به ما ایمیل بزنید تا واژه روزمره شما در نسخه تاجیکی یا افغانی وارد شود، و سپس آن فایل صوتی به روز شده برای شما ایمیل شود. سپاسگزاریم.

Дӯстони азиз: Агар калимаҳое, ки дар порсии шумо истифода мешаванд, гуногунанд, биёед бидонем, ва онҳоро иваз кунед. лутфан ба мо муроҷиат кунед

Dūstoni aziz: Agar kalimahoe, ki dar porsii şumo istifoda meşavand, gunogunand, ʙijoed ʙidonem, va onhoro ivaz kuned. Lutfan ʙa mo muroçiat kuned.

با آلبوم انگلیسی در خودرو شما هم می توانید انگلیسی بیاموزید!

آلبوم خودآموز “انگلیسی در خودرو” به نام انتشارات زبانزد ثبت شده است، و بکارگیری این عنوان توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی دیگری جرم است!

بیش از 37 ساعت آموزش فشرده زبان انگلیسی برای تِکرار، تِکرار، و تِکرار تا هنگامیکه در مغز شما بنشیند!

آموزش فشرده 2003 واژه پُرکاربُرد زبان انگلیسی و 3588 واژه دانشگاهی زبان انگلیسی برای نمره 7.5 تا 9 آیلتس یا آزمون اِس اِی تی SAT بدون نیاز به تمرکز و درگیر کردن چشم، تنها با بکارگیری وقت تلف شده در ترافیک و رانندگی (جمعاً 5591 واژه!)

آلبوم صوتی آموزش زبان انگلیسی در خودرو

The English in Car Audio Album for Learning English

آیا دوست داشتید می توانستید هنگام رانندگی در ترافیک شهری و یا در راه سفر با خودرو انگلیسی را تنها از طریق شنیدن یاد بگیرید؟ بدون اینکه حتی نیازی باشد توجه خود را از رانندگی و یا محیط پیرامون به آن معطوف کنید؟ آلبوم آموزشی انگلیسی در خودرو و نسخه موبایلی آن با نام آموزش انگلیسی روی موبایل به همین منظور ساخته شده اند.

این آلبوم برای آموزش زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه، اتفاقی و بدون نیاز به تمرکز است. در زندگی های شلوغ و گرفتار امروزه، یادگیری زبان انگلیسی به ویژه برای بزرگسالان، که گرفتار زندگی و کار و فرزندان خود هستند، به عنوان یک آرزو درآمده، چون بیشتر این عزیزان وقت و شاید هزینه انجام این کار را ندارند. آلبوم انگلیسی در خودرو و نسخه موبایلی آن با توجه به همین نکته تلاش در آموزش زبان انگلیسی به روش ساده و به صورت اتفاقی و با استفاده از وقت تلف شده افراد دارد، به گونه ای که از وقت مفید آنها که برای کار، خانواده و فرزندان آنهاست نمی کاهد.

آلبوم انگلیسی در خودرو و نسخه موبایلی آن با نام انگلیسی روی موبایل 2003 تا از پُرکاربردترین واژه های انگلیسی روزمره را در سه سطح پایه، میانی و پیشرفته در ساختاری متفاوت که برای یادگیری بدون توجه و اتفاقی طراحی شده آموزش می دهد. سپس در سطح فراپیشرفته با نام “دیوانه” 3588 واژه کتابی را هم برای کسانی که می خواهند واژگان انگلیسی را تا سطح فوق تخصصی یعنی نمره 9 آیلتس یاد بگیرند آموزش می دهد. با بکارگیری این آلبوم شما می توانید انگلیسی را در سفر و یا هنگام رانندگی، یا در ترافیک و یا دراوقات بِلااستفاده و یا هنگام سواری در وسایل نقلیه عمومی و نیز هنگام ورزش  کردن یاد بگیرید. تَک تَک این واژگان با معنیشان هر کدام با مکث 4 ثانیه ای سه بار تکرار می شوند (تا اگر یک بار آن را به دلیل سرو صدای بیرون و رانندگی نشنیدید، بتوانید 2 بار دیگر را بشنوید) و سپس نقش دستوری واژه، دیکته واژه، جمله نمونه و معنی جمله نمونه نیز بازگو می شود (به جز در سطح فوق پیشرفته “دیوانه” که فقط به انگلیسی است). در ضمن دیکته واژه بر روی پَنل پخش خودرو یا موبایل شما نشان داده می شود، اما نیازی نیست به آن نگاه کنید، چون دیکته برای شما هِجی می شود، و بهتر است شما آن را در ذهن خود مجسم کنید. شیوه یادگیری زبان انگلیسی به روش اتفاقی مدتها است که مطرح است، اما ما باور داریم و در اینجا ادعا می کنیم که دکتر مسعود راعی شریف نخستین کسی است که توانسته است این شیوه را در عمل در فن آموزش زبان پیاده کند! اگر کسی در هر جای دنیا مخالف اینست، می تواند با مدارکی که نشان می دهد، اعتبار این نوآوری را برای خود داشته باشد. علت اطمینان ما از این موضوع سختی ساخت چنین کاری است. ساخت این آلبوم 5 سال زمان برده است!

این مجموعه بی نظیر در چهار سطح 1. پایه، 2. میانی، 3. پیشرفته و 4. دیوانه ارائه شده است. شما می توانید آموزش را از هر مرحله ای که دوست دارید آغاز کنید. اطلاعات بیشتر در باره این مجموعه را در فایل راهنمای هر سطح در زیر دانلود فرمایید. بسیاری از مردم این مجموعه را برای آموزش انگلیسی به کودکان خود نیز بکار می برند، چون همانگونه که گفته شد در این روش نیازی به تمرکز نیست.

راهنمای یادگیری آلبوم انگلیسی در خودرو

Guide to Learning English through the English in Car CDs

لیست واژگان انگلیسی در خودرو سطح پایه (نمره 5 آیلتس)

List of the English in Car Words, Level Basic (IELTS Score 5 Vocabulary)

لیست واژگان انگلیسی در خودرو سطح میانی (نمره 6 آیلتس)

List of the English in Car Words, Level Intermediate (IELTS Score 6 Vocabulary)

لیست واژگان انگلیسی در خودرو سطح پیشرفته (نمره 7 آیلتس)

List of the English in Car Words, Level Advanced (IELTS Score 7 Vocabulary)

لیست واژگان انگلیسی در خودرو سطح دیوانه (نمره 7.5 تا 9 آیلتس) همان بخش 2 فرهنگ واژگان نمره 7.5 آیلتس است و در اینجا موجود نیست!

قیمت محصولات اینجاست.

برای ما در اینستاگرام دِل بگذارید

Like us on Instagram @zabunzad

ما برای نخستین بار واژه پارسی دِل را برای (لایک) انگلیسی پیشنهاد کردیم. باشد که یادگاری بماند در زمان!

1397/1/20

We were the first to propose the Persian “dell” for the English “like” on social media. May this go down in history as our impression

April 9th, 2018

بازدید کننده گرامی شما می توانید پوستر دلخواه خودتان را از اینجا دانلود کرده و در پشت خودروتان نصب فرمایید تا یادگیری انگلیسی به این روش را به دیگران پیشنهاد کنید. همچنین می توانید در مسابقه طراحی بهترین پوستر برای آلبوم انگلیسی در خودرو شرکت کنید. سایز این پوسترها آ3 می باشد.